صورتهای مالی

 

 
 

نقل و انتقال سهام

ورود به سایت


دریافت رمز عبور

اخبار ساختمان

Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
شرکت توسعه و ساختمان مهندسان مشاور ايران

شرکت توسعه و ساختمان مهندسان مشاور ایران ( سهامی خاص ) در سال 1373 با اهتمام گروهي از همكاران اعضاء شوراي مديريت جامعه مهندسان مشاور ایران و با همت گروهي از اعضاء شركت‌هاي مهندسين مشاور به شماره ثبت 111026 آغاز به کار نمود. سرمايه اوليه شرکت 000ر000ر436 ريال منقسم به 436 سهم 000ر000ر1 ريالی بود. سرمایه شرکت در حال حاضر 000ر000ر717ر25 ريال منقسم به 25717 سهم 000ر000ر1 ريالی است. تعداد سهامداران شرکت بالغ بر 320 سهامدار حقیقی و حقوقی هستند که از خانواده بزرگ شرکت های مهندسان مشاور می باشند.

موضوع اصلی فعالیت شركت مطابق اساسنامه عبارت است از: طرح واجراي انواع پروژه هاي ساختماني مسكوني ،تجاري ، صنعتي ،توريستي،اقامتي واحداث وتوسعه و بهره برداري از آنها وهمچنين ايجاد انواع موسسات اقامتي، ورزشي و تفرجگاه هاي طبيعي وخدمات و صنايع جانبي سياحتي.

رسالت شرکت:

 ایجاد بستری مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن و سازنده در جهت تحصیل منافع مالی و اقتصادی برای سهامداران ضمن توجه به تاثیرات اجتماعی فعالیت های شرکت بر اقتصاد منطقه ای و ملی از طریق ایجاد بناهای تجاری، اداری، مسکونی و توریستی مطابق با بالاترین استانداردهای حرفه ای.

چشم انداز شرکت:

شرکتی پیشرو و خلاق در مدیریت طرح های سرمایه گذاری است که با کسب قابلیت های رقابتی در حوزه ساخت و ساز مطابق با استانداردهای روز دنیا از طریق ایجاد شبکه ای از شرکت های زیرمجموعه و واحدهای مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک فعالیت خواهد نمود.

ارزش های شرکت :

·         پاسداری از منافع و مصالح سهامداران و دیگر ذینفعان

·         ارتباط مستمر توام با صداقت و صمیمیت با سهامداران

·         توجه به محیط زیست و حفظ میراث فرهنگی کشور

·         توجه به کیفیت، ایمنی و زیبایی محصولات و خدمات

·         توجه به خلاقیت و نواوری در کلیه فرایندها

 
شرکت توسعه ساختمان مهندسین مشاور ایران
Sample Image
 
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS

حاضرین در سایت

اطلاعیه ها


آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی ساليانه

 

ادامه مطلب...